Doświadczenie poparte certyfikatami

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami, dyplomami jakie uzyskała nasza firma do tej pory.

więcej »
Jesteś na: RaMiX » Pompy ciepła » Buderus

Buderus

Realizacje

Rosnące ceny energii i coraz większe obciążenie środowiska naturalnego daje wyraźny sygnał, że najwyższy czas zacząć myśleć o alternatywnych formach pozyskiwania energii. Energia odnawialna jest energią przyszłości, a pompy ciepła Buderus-Logatherm są wspaniałym rozwiązaniem, by efektywnie wykorzystywać tę bezpłatną energię. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także chronić środowisko naturalne i własny portfel.

Dlatego w 2006 roku Buderus przejął istniejącą ponad 40 lat, największą i najnowocześniejszą fabrykę pomp ciepła w Europie, firmę IVT Industrier AB ze Szwecji. Tam też przez cały czas produkuje pompy sygnowane swoją marką.

Urządzenia należą do najnowocześniejszych na świecie. Wyróżniają się niezawodnością i nietuzinkowym wyglądem. Argumentami przemawiającymi za pompami ciepła marki Buderus są nie tylko niskie bieżące koszty, ale również mniejsze obciążenie środowiska naturalnego dzięki funkcjonowaniu bez emisji szkodliwych substancji.

Asortyment jest bogaty i kompletny. Oprócz samych pomp firma produkuje całą gamę urządzeń, bez których jako taka sama pompa ciepła nie mogła by funkcjonować. Są to zasobniki ciepłej wody użytkowej, bufory, rozdzielacze i wiele innych produktów.

Nasza firma jst Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Buderus. Współpracujemy razem od 2000 roku. Oczywiście posiadamy świadectwo uczestnictwa w szkoleniach dotyczących pomp ciepła firmy Buderus, jak również na bieżąco je montujemy.

« powrót do: Pompy ciepła
koperta Partyzantów 28,
29-100 Włoszczowa

gsm: +48 600 09 67 45,
+48 606 65 33 61
fax: +48 041 394 26 26
e-mail: ramix@ramix.pl
Nasi partnerzy biznesowi:
Buderus Nibe-Biawar Purmo
projekt i wykonanie Arena Internet