Doświadczenie poparte certyfikatami

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami, dyplomami jakie uzyskała nasza firma do tej pory.

więcej »

Sotralentz

Realizacje

Sotralentz Sp. z o.o. jest własnością macierzystej firmy o tej samej nazwie z siedzibą w Alzacji. Tam też znajdują się jej główne zakłady przemysłowe. Posiada również zakłady produkcyjne w Luksemburgu, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Sotralentz jest jedną z pierwszych firm na rynku europejskim produkującą przydomowe oczyszczalnie ścieków. Od ponad 30 lat sprzedaje te technologie, a sam zakład istnieje od 100 lat!

W Polsce od 14 lat, w tym czasie zainstalowano ponad 17 000 przydomowych oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnie stosowane są na dużą skalę dla budownictwa jednorodzinnego, mogą być również instalowane w małych pensjonatach, szkołach, przedszkolach, urzędach czy innego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Instalacje są przystosowane do oczyszczania ścieków bytowo - gospodarczych.

Oprócz oczyszczalni firma produkuje zbiorniki na olej opałowy i rożnego rodzaju pojemniki.
Oczyszczalnie Sotralentz pojawiły się w Polsce jako jedne z pierwszych. Wśród użytkowników oraz fachowców cieszą się niezmienną opinią bezkonkurencyjnych zarówno od strony technicznej jak i skuteczności działania. Nasza firma jest autoryzowanym wykonawcą w zakresie montażu i serwisowania indywidualnych oczyszczalni ścieków. Montujemy je od dawna i posiadamy niezbędną wiedzę dotyczącą technik adaptacji systemów Sotralentz do warunków gruntowo-wodnych, zasad montażu i serwisowania jak również obowiązujących w Polsce przepisów dla małych oczyszczalni ścieków.

« powrót do: Oczyszczalnie ścieków
koperta Partyzantów 28,
29-100 Włoszczowa

gsm: +48 600 09 67 45,
+48 606 65 33 61
fax: +48 041 394 26 26
e-mail: ramix@ramix.pl
Nasi partnerzy biznesowi:
Buderus Nibe-Biawar Purmo
projekt i wykonanie Arena Internet