Doświadczenie poparte certyfikatami

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami, dyplomami jakie uzyskała nasza firma do tej pory.

więcej »
Jesteś na: RaMiX » Kolektory słoneczne » Buderus

Buderus

Realizacje

Rosnące ceny energii i coraz większe obciążenie środowiska naturalnego daje wyraźny sygnał, że najwyższy czas zacząć myśleć o alternatywnych formach pozyskiwania energii. Energia odnawialna jest energią przyszłości, a kolektory słoneczne Buderusa są wspaniałym rozwiązaniem, by efektywnie wykorzystywać tę bezpłatną energię. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także chronić środowisko naturalne i własny portfel.

Urządzenia należą do najnowocześniejszych na świecie. Wyróżniają się niezawodnością i trwałością. Głównym argumentami przemawiającym za kolektorami słonecznymi marki Buderus jest ponad 25-letnie doświadczenia w technologii solarnej. Poszczególne elementy grzewczego systemu solarnego Buderusa to innowacyjna technologia i najnowocześniejsze tworzywa, perfekcyjnie dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Asortyment jest bogaty i kompletny. Oprócz samych kolektorów firma produkuje całą gamę urządzeń, bez których jako takie same kolektory nie mogły by funkcjonować. Są to zasobniki ciepłej wody użytkowej, bufory, rozdzielacze, stacje regulacyjne i wiele innych dodatków.

Nasza firma jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Buderus. Współpracujemy razem od 2000 roku. Oczywiście posiadamy świadectwo uczestnictwa w szkoleniach dotyczących kolektorów słonecznych firmy Buderus, jak również na bieżąco je montujemy.

Oferta zawiera 2 rodzaje kolektorów próżniowych (Funke KSR10, Vaciosol (CPC6/CPC12) oraz 3 rodzaje kolektorów płytowych (Funke SUN KS2000 TLP, Logasol SKN 3.0, Logasol SKE 2.0).

« powrót do: Kolektory słoneczne
koperta Partyzantów 28,
29-100 Włoszczowa

gsm: +48 600 09 67 45,
+48 606 65 33 61
fax: +48 041 394 26 26
e-mail: ramix@ramix.pl
Nasi partnerzy biznesowi:
Buderus Nibe-Biawar Purmo
projekt i wykonanie Arena Internet